KMSPico 2024 Download | For Windows 11, 10, 8 & Office

HABERLER

24. Euro-Kartoenale Kruishoutem 2023, Belçika

 
 
Konu: Arabalı yaşamın geleceği – Seyyar hayat ütopyasına doğru (Future of Mobility – On the Road to Cartopia).

KURALLAR:
1. Sayı: En çok 5 yazısız eser. Daha önce yarışmalarda seçilmiş/yayınlanmış veya ödül kazanmış olmamalı. Teknik serbest.
2. Katılım: İki yoldan eser gönderilebiliyor:
• Elektronik olarak: www.ecc-kruishoutem.be/register adresinden kayıt olmak gerekiyor. Daha önce bu yarışmaya katılmak için şifre oluşturduysanız o şifreyle doğrudan kendi profil sayfanıza giderek eser(ler)inizi yükleyebilirsiniz. 
VEYA
• Geleneksel posta yoluyla: Eser gönderimi için yarışma posta adresi: Euro-kartoenale – Réné d’Huyvetterstraat 5C – 9770 Kruishoutem – Belgium – Europe
Yarışma sitesinde katılanlar listesi olup güncellenmektedir, eserinizin ulaşıp ulaşmadığını kontrol edebilirsiniz.
3. Eser boyutu A4. 
Elektronik katılım için 300 dpi (her eser en fazla 3 MB).
4. Geleneksel posta yoluyla katılacak eserlerin arka yüzünde sanatçı soyadı ve adı (surname, forename) ile elmek (e-mail) ve posta adresi (address) yazılı olmalıdır.
5. Katılanlar bu kuralları kabul etmiş ve eser(ler)inin etkinlik tanıtımı için kullanılmasını ve albümde yayınlanmasını kabul etmiş sayılır. Diğer her türlü kullanım için çizerin izni talep edilecektir.
6. Ödüller: 2100, 1700, 1500 Avro + Andaçlar; En İyi Avrupalı katılım ödülü: 1000 Avro; En İyi Belçikalı katılım ödülü: 1000 Avro; Avrupa Karikatür Merkezi (ECC) ödülü: ECC galerisinde kişisel sergi.
Ödül törenine davet edilen tüm kazanan sanatçılar 3 gün ağırlanır.
7. Albüm: Ücretsiz albümü edinmek isteyen katılımcı, posta giderini karşılamak koşuluyla talepte bulunabilir. Katılımcıya ücretsiz olan albümü Avrupa Karikatür Merkezi’nden (ECC) de alabilirsiniz. Eseriniz albümde yayınlanmışsa, albümünüz otomatikman gönderilir. 
8. Katılımcı, eserinin gezici sergi programında yer almasına izin vermiş sayılır. Seçilen eserler, sergilemeler bitimine kadar (Aralık 2024) organizasyonun tasarrufundadır. Ödül kazananlar geri verilmez.
9. Katılan orijinal eserler, yazılı olarak talep edilirse, katılımcıya  geri gönderilir. İade sırasında oluşabilecek hasar veya kayıptan organizasyon sorumlu tutulamaz.
10. Kazanan eserlerin açıklanmasından sonra çalıntı/kopya olduğu anlaşılan eser(ler) konusunda jüri ödülü geri alma kararı verebilir.
11. Uluslararası jüri, 27 Ocak 2023’te Kruishoutem’de toplanacaktır. Yarışma son katılım tarihi bitiminde jüri üyeleri açıklanacaktır.
12. Ödül töreni ve açılış: 8 Nisan 2023, Cumartesi.
Sergi: 9 Nisan – 25 Haziran 2023, ECC.
Son katılma: 10 Ocak 2023
WEB: www.ecc-kruishoutem.be .