KMSPico 2024 Download | For Windows 11, 10, 8 & Office

HABERLER

Necati Abacı, Hepimizin Janti Abisi…

Yitirişimizin 19. yılında özlemle ve saygıyla…

 

22 Temmuz 2004 yılında yitirdiğimiz Karikatürcüler Derneği’nin üyesi Necati Abacı kardeşimizi özlem ve saygı ile anıyoruz.
 
Karikatürcüler Derneği yönetimlerinde beraber olmaktan onur duyduğumuz sevgili dostumuz Necati Abacı’nın Ankara Temsilciliği’nin 12 yıl aralıksız karikatür ve mizah sevenlere sunduğu ”KARİKATÜR” Dergisi’ndeki katkılarını, bizimle birlikte olduğunu unutmak olası mı?
 
19 yıl önce yitirdiğimiz sevgili kardeşimiz Necati Abacı’ya karikatür sanatına yaptığı katkılar, güzellikler ve dostluğu için binlerce kez teşekkürler.
 

 

 

Karikatür Dergisi sergisinde Necati Abacı Tonguç Yaşar, Ferit Öngören, Erol Arısal ve Metin Peker’le birlikte

 

 

 

Bolu Dağında İstanbul Ankara yolculuğu, Necati Abacı Ahmet Erkanlı ve Metin Peker’le birlikte

 

 

 

Güngör Kabakçıoğlu ustamızın Sabancı Holding Başkanı Sakıp Sabancı için hazırladığı  ”Sakıpname” isimli karikatür albümü tanıtım gününde Necati Abacı sevgili eşi Sebahat Abacı, Turgut Çeviker, Metin Peker ve Cem Kenan Öngü ile Atlı Köşk’teki Sakıp Sabancı Müzesi’nde birlikteler

 

 

 

Necati Abacı ve sevgili eşi Sebahat Abacı Kumkapı Agop’un meyhanesinde Tonguç Yaşar, Burhanettin Ardagil, Eflatun Nuri Erkoç, Ercan Akyol, Bedri Koraman, Kemal Koraman, Muhittin Köroğlu, Neşe Binark, Bülent  Okutan, Ali Şur, Mustafa Bilgin ve Metin Peker’le birlikteler