KMSPico 2024 Download | For Windows 11, 10, 8 & Office

HABERLER

Kadıköy Çizgi Festivali 24, 25, 26 Eylül’de Gerçekleşti…

Festival, yazar Güven Erkin Erkal’ın moderatörlüğünde Moğollar grubunun katıldığı söyleşi ve Kaan Ertem Anısına Moğollar Konseri ile başlayan festivale katılım ve ilgi büyüktü.
Festival alanında kurulan stantlarda çizgi roman, karikatür dergileri ve ürünleri meraklısıyla buluşurken çocuk yayınevi stantlarında ise çocuklar için de atölye çalışmaları yer alıyor. Koleksiyonerler için keyifli bir alışkanlık olan mezat bölümünde de nadir bulunan, çizgi ve karikatür dünyasının dergi ve çizimleri meraklılarına açık artırma yoluyla sunuldu.

Karikatürcüler Derneği Standında Mehmet Şenocak arkadaşımız dünyada bir ilk olan Atatürk animasyon filminin çizgi roman versiyonunu okurlarına imzaladı. Kamil Yavuz arkadaşımız çocuklara yönelik pratik karikatür çiziminin, ipuçlarını içeren kitaplarını imzaladı. Ayrıca karikatürist Oğuzhan Kayan arkadaşımız gençlerin ve çocukların portrelerini çizerek etkinliğe katıldı. Alinur Uğurpakkan dernek standımızı yalnız bırakmayanlardandı. 

Derneğimizin üyesi, Ameliyat Arası  Covit 19 karikatür albümünün çizeri Genel Cerrahi öğretim üyesi Prof. Dr. Metin Ertem, Necati Derya, Necati Güngör, Suat Karadağ, Cemal Karabaş, Doğan Aslan, Halim Kutlu, Mehmet Beşir, Hüseyin Aslan, Dr. Hatay Dumlupınar, Zafer Temoçin, Ayhan Bora, Ayşen Baloğlu, İhsan Kocagöz, Sait Oktay, Mustafa Akyol dernek standımızın ziyaretçileri arasındaydı. 

Standın kurulumuna yardım eden, malzemelerin taşınmasına destek veren ve sevgili Behzat Taş ve festival süresince bizi yalnız bırakmayan tüm dostlara teşekkür ederiz.